77

Улыбайтесь,пусть начальство ослепнет!
Возвращайтесь   Мир дому твоему   Несколько секретов работы с тестом   Пельмени, тушённые в подливе   Как поддерживать чистоту лимфатической системы   Оpлицa выбирает oтцa для своего потомства   Борщ " Детский " (обычный)   Самое сложное в жизни - не усложнять себе жизнь   Доброе утро (видео)   Притча об истинной любви   Пусть все будет хорошо   "Ша, дети!" (притча для мам)   He cyдитe, дa нe cyдимы бyдeтe   Женщину нужно понять и простить... (видео)   Некоторые факты о кино и кинофильмах  

Працівник відмовляється йти у відпустку згідно з графіком відпусток

Відповідно до частини десятої статті 10 Закону України від 15.11.96 № 504 "Про відпустки" (надалі - Закон № 504), черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються роботодавцем за погодженням із виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом, і доводиться до відома всіх працівників. Під час складання графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості для їхнього відпочинку.
Частиною п'ятою статті 11 Закону № 504 встановлено заборону ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд, а також ненадання їх протягом робочого року особам віком до 18 років та працівникам, які мають право на щорічні додаткові відпустки за роботу зі шкідливими й важкими умовами чи з особливим характером праці.
Якщо працівник відмовляється використовувати надане йому Конституцією України і Законом № 504 право на відпочинок (щорічну відпустку), ухвалення остаточного рішення про надання відпустки належить до компетенції роботодавця. Частиною одинадцятою статті 10 Закону № 504 роботодавець зобов’язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш ніж за два тижні до встановленого графіком строку та видати наказ про надання відпустки згідно з графіком. 
Відповідно до статті 139 Кодексу законів про працю України працівники зобов’язані вчасно й точно виконувати розпорядження (накази) роботодавця. За їх невиконання працівника може бути притягнуто до дисциплінарної відповідальності - оголошено догану. Стягнення оформляється наказом (розпорядженням) роботодавця та доводиться до відома працівника під підпис.тут
Страниц (3)123 Вперёд