77

Улыбайтесь,пусть начальство ослепнет!
Возвращайтесь   Мир дому твоему   Несколько секретов работы с тестом   Пельмени, тушённые в подливе   Как поддерживать чистоту лимфатической системы   Оpлицa выбирает oтцa для своего потомства   Борщ " Детский " (обычный)   Самое сложное в жизни - не усложнять себе жизнь   Доброе утро (видео)   Притча об истинной любви   Пусть все будет хорошо   "Ша, дети!" (притча для мам)   He cyдитe, дa нe cyдимы бyдeтe   Женщину нужно понять и простить... (видео)   Некоторые факты о кино и кинофильмах  

Реабілітаційне лікування застрахованих осіб по-новому

Із 01 січня 2018 року для проведення реабілітаційного лікування застрахована особа самостійно зможе обирати санаторно-курортний заклад. Перелік санаторіїв у розрізі профілів медичної реабілітації затверджуватиметься наказом виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України та оприлюднюватиметься для ознайомлення на його офіційному веб-сайтіПорядок відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затверджено постановою правління Фонду соціального страхування України від 13.07.17 № 39 .
Механізм отримання реабілітації для працюючих такий: на підставі отриманої інформації від закладу охорони здоров’я про потребу в подальшій реабілітації хворого, який перебуває в них на лікуванні, орган Фонду соціального страхування України (надалі – Фонднадсилає санаторно-курортному закладу заяву такої особи для узгодження можливості прийому його в санаторій. У разі отримання згоди укладається тристоронній договір (між застрахованою особою, органом Фонду та санаторієм) з узгодженою датою заїзду.
Договір є документом, що надає право працюючому на отримання послуг із реабілітаційного лікування в санаторно-курортному закладі. У договорі обов’язково необхідно зазначати профіль медичної реабілітації, строк лікування (визначається лікуючим лікарем і ЛКК, але не більш ніж 24 дні) і дата початку лікування.
Після завершення хворим курсу реабілітації орган Фонду згідно з актом приймання-передачі та рахунком перераховує санаторію вартість фактично наданих послуг із реабілітації (діагностичні та лікувальні послуги, що надаються за призначенням лікаря та за відсутності протипоказань, послуги із харчування та проживання). Але слід мати на увазі, що в разі перевищення їх вартості граничних розмірів витрат застрахована особа самостійно сплачуватиме різницю коштів на рахунок санаторно-курортного закладу.
Граничні розміри витрат на відшкодування вартості одного ліжко-дня лікування для застрахованої особи або члена її сім’ї (дитини в супроводі одного із застрахованих батьків або застрахованої особи, яка їх замінює (опікуна, піклувальника)) затверджуються правлінням Фонду.
Як і раніше, на весь період стаціонарного та реабілітаційного лікування застрахованій особі видається листок непрацездатності, який із шостого дня непрацездатності оплачується також коштом Фонду.тут 
Страниц (3)123 Вперёд