77

Улыбайтесь,пусть начальство ослепнет!
Возвращайтесь   Мир дому твоему   Несколько секретов работы с тестом   Пельмени, тушённые в подливе   Как поддерживать чистоту лимфатической системы   Оpлицa выбирает oтцa для своего потомства   Борщ " Детский " (обычный)   Самое сложное в жизни - не усложнять себе жизнь   Доброе утро (видео)   Притча об истинной любви   Пусть все будет хорошо   "Ша, дети!" (притча для мам)   He cyдитe, дa нe cyдимы бyдeтe   Женщину нужно понять и простить... (видео)   Некоторые факты о кино и кинофильмах  

Підприємці І та ІІ груп ЄП до кінця року можуть скористатися правом на відпустку

Відповідно до пункту. 295.5 статті 295 Податкового кодексу України (надалі - ПК) платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.
Підпунктом 298.3.2 пункту 298.3 статті 298 ПК визначено, що Інформація про період щорічної відпустки і строки тимчасової втрати працездатності з обов'язковим доданням копії листка непрацездатності подається за заявою у довільній формі.
Отже, скористатись правом на відпустку платники можуть, подавши до органу податкової служби за місцем реєстрації заяву у довільній формі з інформацією про період запланованої відпустки чи строки тимчасової втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності.
Заяву щодо періоду щорічної відпустки рекомендовано подавати до початку відпустки, а заяву щодо строку тимчасової втрати працездатності доцільно подавати одразу після закінчення лікарняного.
За цей період підприємці не звільняються від сплати єдиного соціального внеску, який необхідно сплати в розмірі не менше мінімального страхового платежу, а також, якщо під час відпустки або лікарняного  підприємець отримує дохід, то за такий період йому доведеться сплатити єдиний податок, оскільки отримання коштів є підтвердженням ведення діяльності.
Нагадаємо, що подати заяву платники можуть і без відвідування органу Державної податкової служби України за допомогою електронного сервісу "Електронний кабінет платника", скориставшись меню "Листування з ДПС" приватної його частини, де фізичні особи – підприємці мають можливість направити документ у форматі pdf. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою (посилання). тут
Страниц (3)123 Вперёд