77

Улыбайтесь,пусть начальство ослепнет!
Возвращайтесь   Мир дому твоему   Несколько секретов работы с тестом   Пельмени, тушённые в подливе   Как поддерживать чистоту лимфатической системы   Оpлицa выбирает oтцa для своего потомства   Борщ " Детский " (обычный)   Самое сложное в жизни - не усложнять себе жизнь   Доброе утро (видео)   Притча об истинной любви   Пусть все будет хорошо   "Ша, дети!" (притча для мам)   He cyдитe, дa нe cyдимы бyдeтe   Женщину нужно понять и простить... (видео)   Некоторые факты о кино и кинофильмах  

Не чекай повістку, - відвідуй призовну дільницю (військовий комісаріат)

На єдиному веб-порталі органів виконавчої влади України розміщено інформацію Міністерства оборони України щодо обов'язку громадян призовного віку прийти до призовної дільниці навіть без повістки.        
Закон України від 25.03.92 № 2232 "Про військовий обов’язок і військову службу" (надалі – Закон) зобов'язує призовників, після набрання чинності відповідного указу Президента України про проведення чергового призову та після надходження повістки районного (міського) військового комісаріату прибути до призовної дільниці для проходження призовної комісії. Прибути потрібно у строк, зазначений в повістці. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк із дня початку чергового призову. 
Про це 01 листопада поточного року під час брифінгу наголосив начальник відділу комплектування і призову – заступник начальника управління призову та комплектування Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних сил України, а саме. 
Усіма призовними комісіями проводиться системна профілактично-роз’яснювальна робота про відповідальність призовників за порушення законодавства України щодо виконання військового обов’язку. На сьогодні законодавчо встановлено низку чинників щодо надання відстрочки або взагалі звільнення від призову. Так, у статті 17 Закону наведено 33 причини, за яких призовна комісія може надати громадянину відстрочку від призову.
За порушення правил військового обліку, неявку за викликом на призовну комісію або військового комісаріату без поважних причин, рішенням призовної комісії громадяни притягуються до адміністративної або, за ухилення від призову на строкову військову службу, до кримінальної відповідальності згідно із законодавством.
Призовники мають дотримуватися своїх зобов'язань відповідно до Конституції та законів України. Під час чергової призовної кампанії, що триває у жовтні-листопаді 2017 року (наступна протягом квітня-травня 2018 року), якщо призовник не отримав повістку, він зобов’язаний самостійно прибути до районної призовної дільниці (військового комісаріату), щоб з'ясувати свій статус відносно призову на строкову військову службу.
Страниц (3)123 Вперёд